Τετάρτη, 17 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img

Top 5 ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

Tα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την ερχόμενη εβδομάδα

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (27 Νοεμβρίου έως 3 Δεκεμβρίου 2023) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ27/11/2023Βουτσαράς – Κούρεντα -Γιουργάνιστα – Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι – Ψήνα – Δραγοψά – Λύγγος – Κόντσικα -Ασβεστοχώρι.18:00 – 01:00
ΤΡΙΤΗ28/11/2023Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες – Δερβίζιανα – Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι – Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό – Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.08:00 – 15:00
ΤΕΤΑΡΤΗ29/11/2023Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο – Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι – Βρυσοχώρι.18:00 – 01:00
ΠΕΜΠΤΗ30/11/2023Πηγή – Ελεύθερο – Παλιοσέλλι – Πάδες – Άρματα- Δίστρατο.08:00 – 15:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/12/2023Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.18:00 – 01:00
ΣΑΒΒΑΤΟ02/12/2023Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι – Καλπάκι.08:00 – 13:00

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ27/11/2023Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο – Άγ. Κοσμάς – Κ. Μερόπη – Παλαιόπυργος – Μερόπη – Κακόλακκος – Δολό.18:00 – 01:00
ΤΡΙΤΗ28/11/2023Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι- Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή.08:00 – 15:00
ΤΕΤΑΡΤΗ29/11/2023Ελληνικό – Λάζαινα – Αετορράχη – Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο – Καλέντζι – Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη.18:00 – 01:00
ΠΕΜΠΤΗ30/11/2023Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή – Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη – Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα – Περιστέρι – Κεράσοβο.08:00 – 15:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/12/2023Συρράκο  – Καλαρρύτες – Ματσούκι.18:00 – 01:00
ΣΑΒΒΑΤΟ02/12/2023Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι – Διχούνι.08:00 – 13:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ27/11/2023Γρίμποβο – Κορφοβούνι – Έλατος – Αμμότοπος – Πιστιανά – Ροδαυγή – Σκούπα – Δαφνωτή18.00-01.00
ΤΡΙΤΗ28/11/2023Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα – Διάσελλο – Δημαριό  – Κλειδί – Περδικορ-ράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά18.00-01.00
ΤΕΤΑΡΤΗ29/11/2023Αστροχώρι – Μεγαλόχαρη – Μεσόπυργος – Ελάτη – Καστανιά – Μηλιανά –  Γρέβια – Πηγές18.00-01.00
ΠΕΜΠΤΗ30/11/2023Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη – Κομμένο – Νεοχώρι – Αγία Παρασκευή –  Ανέζα  – Κορωνησία – Πολύδροσο – Ράχη – Αγ. Σπυρίδωνας – Στρογγυλή08.00-15.00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/12/2023Δίστρατο – Ανεμμοράχη – Κυψέλη – Ράμια – Λεπιανά – Μικροσπηλιά – Άνω  Γραικικό – Κουκούλια – Κρυονέρι – Βαθύκαμπος08.00-15.00
ΣΑΒΒΑΤΟ02/12/2023Πέτα – Κλειστό – Ζυγός – Μαρκινιάδα – Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο – Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα08.00-15.00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ27/11/2023Ριζά – Χειμαδιό- Λυγιά – Βράχος – Λούτσα – Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη – Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή – Λιβαδάρι16:00-22:00
ΤΡΙΤΗ28/11/2023Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.08:00-15:00
ΤΕΤΑΡΤΗ29/11/2023Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη – Βρυσούλα – Ρευματιά – Σκιαδάς – Κρανέα.16.00-23.00
ΠΕΜΠΤΗ30/11/2023Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.16:00-22:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/12/2023Γυμνότοπος – Γοργόμυλος – Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα – Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Αγ. Γεώργιος – Δρυόφυτο-Παντάνασσα – Πέτρα.08:00-15:00
ΚΥΡΙΑΚΗ02/12/2023Καστροσυκιά – Κανάλι – Νικόπολη – Μιχαλίτσι – Φλάμπουρα – Μύτικας –Παντοκράτορας – Άγιος Θωμάς- Νεοχώρι.08:00-15:00

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ27/11/2023Φοινίκι – Δάφνη  – Άνω Ξέχωρο – Ριζό (Αράχωβα) – Κοκκινο Λιθάρι – Νεροχώρι-Κεραμίτσα –  Αχουρία Κεραμίτσας – Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου18:00-01:00
ΤΡΙΤΗ28/11/2023Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι – Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς –  Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι – Αμπελώνας08:00-15:00
ΤΕΤΑΡΤΗ29/11/2023 Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα- Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι – Μηλέα – Γαρδίκι Φιλιατών – Αναβρυτός.18:00-01:00
ΠΕΜΠΤΗ30/11/2023Γεροπλάτανος – Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος – Σμπόκια – Κυπάρισσος-Παλαιοχώρι – Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.08:00-15:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ01/12/2023Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι –  Κάτω Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)  – Χλωμός – Αχλαδιά.18:00-01:00
ΚΥΡΙΑΚΗ02/12/2023Σαμονίδα – Τσαγγάρι – Φροσύνη – Αυλότοπος – Κουκουλιοί – Γλυκή08:00-15:00

Πηγή

spot_img

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

spot_img

Δημοφιλή