Η άτυχη κοπέλα κηδεύτηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (04/04) στην εκκλησία του Αγίου Νεκταρίου, στα Ανω Λιόσια, με τους δικούς της ανθρώπους να την οδηγούν απαρηγόρητοι στην τελευταία της κατοικία.
Ντυμένη νύφη, όπως συνηθίζεται σε αυτές τις περιπτώσεις, φορώντας λευκό στεφάνι στα μαλλιά, γονείς, αδέρφια, συγγενείς και φίλοι λύγισαν μπροσά στο λευκό φέρετρο.
«Πού το πάνε το παιδί μου; Κούκλα μου, κούκλα, Αγάπη μου, ψυχή μου» ήταν η σπαρακτική κραυγή της μητέρας της 28χρονης, υποβασταζόμενης από την αδερφή της Κυριακής.